KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Screentryck / grafiskt blad 16152091
*
nr 1615 2091
Robert Hilmersson
(f. 1973), Sverige
Screentryck / grafiskt blad, Robert Hilmersson (f. 1973), Sverige, daterad. Signerad, numrerad 71/130, groda, 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 18:22:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 23:47:29
1
Vinnande bud
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller daterad grafiskt blad groda robert hilmersson screentryck svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
-
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:35
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29
*
Robert Hilmersson
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
Läs mer om Grafik
nr 1615 2091
Robert Hilmersson
(f. 1973), Sverige
Screentryck / grafiskt blad, Robert Hilmersson (f. 1973), Sverige, daterad. Signerad, numrerad 71/130, groda, 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/4 23:47:29 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller daterad grafiskt blad groda robert hilmersson screentryck svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38 -
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
-
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:35 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22 -
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29



